Simon has logged 156 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Abigail Haunting

Abigail Haunting

2020
×
★★★
Edit this entry  
31
Remember Me, Mommy?

Remember Me, Mommy?

2020
×
★★
Edit this entry  
31
Space

Space

2020
×
Edit this entry  
31
A Mother Knows Worst

A Mother Knows Worst

2020
×
★★★
Edit this entry  
30
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Persona

Persona

1966
×
★★★★★
Edit this entry  
30
Paperman

Paperman

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
30
The Blue Hour

The Blue Hour

2015
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Half Nelson

Half Nelson

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Don't Let Them In

Don't Let Them In

2020
×
★★
Edit this entry  
29
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★
Edit this entry  
29
Hunter's Moon

Hunter's Moon

2020
×
Edit this entry  
29
Regret

Regret

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
A Devil in The Pocket

A Devil in The Pocket

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Blocks

Blocks

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
Blackheads

Blackheads

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
Waffle

Waffle

2020
×
★★
Edit this entry  
29
Broken Bird

Broken Bird

2020
×
★★★
Edit this entry  
28
Banana Split

Banana Split

2018
×
★★★★
Edit this entry  
28
Contagion

Contagion

2011
×
★★★
Edit this entry  
28
Marriage Story: From the Pages to the Performances

Marriage Story: From the Pages to the Performances

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
The Hunt

The Hunt

2020
×
Edit this entry  
28
Uncorked

Uncorked

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
Fausta

Fausta

2020
×
Edit this entry  
28
Me and Christina II

Me and Christina II

2019
×
Edit this entry  
28
Scroll 1

Scroll 1

2020
×
Edit this entry  
28
Scroll 2

Scroll 2

2020
×
Edit this entry  
28
January at home

January at home

2020
×
★★★
Edit this entry  
28
Who Laughs In Hell

Who Laughs In Hell

2020
×
★★
Edit this entry  
28
The Town

The Town

2020
×
★★
Edit this entry  
28
Date Night

Date Night

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
Candle

Candle

2020
×
★★★
Edit this entry  
28
I Still Believe

I Still Believe

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Ghost

Ghost

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Assholes

Assholes

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
Depth of Field

Depth of Field

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
27
The Follow-Up

The Follow-Up

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
The Incredible Theft of Celine's Beloved

The Incredible Theft of Celine's Beloved

2020
×
★★★★
Edit this entry  
27
Difficult Girl

Difficult Girl

2020
×
★★★
Edit this entry  
27
The house at the end of the forest

The house at the end of the forest

2020
×
Edit this entry  
27
Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

2020
×
★★
Edit this entry  
26
Killer Dream Home

Killer Dream Home

2020
×
Edit this entry  
26
InstaPsycho

InstaPsycho

2020
×
★★
Edit this entry  
25
Ella Bella Bingo

Ella Bella Bingo

2020
×
★★
Edit this entry  
25
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Edit this entry  
24
Bloodshot

Bloodshot

2020
×
★★
Edit this entry  
24
The Dark Side of Opulent

The Dark Side of Opulent

2020
×
Edit this entry  
24
Doll House

Doll House

2020
×
Edit this entry  
23
Cabezas Parlantes

Cabezas Parlantes

2020
×
Edit this entry  
23
The Bottle Dream

The Bottle Dream

2020
×
Edit this entry