Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
11
The Fundamentals of Caring

The Fundamentals of Caring

2016
×
Edit this entry  
11
The Last Shaman

The Last Shaman

2017
×
Edit this entry  
11
Expedition Happiness

Expedition Happiness

2017
×
Edit this entry  
11
Tenet

Tenet

2020
×
Edit this entry  
11
Minimalism: A Documentary About the Important Things

Minimalism: A Documentary About the Important Things

2015
×
Edit this entry  
07
Handsome Devil

Handsome Devil

2016
×
Edit this entry  
06
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Death in Buenos Aires

Death in Buenos Aires

2014
×
★★★★
Edit this entry  
04
Sam Jay: 3 in the Morning

Sam Jay: 3 in the Morning

2020
×
★★★★
Edit this entry  
03
Behind the Curtain: Todrick Hall

Behind the Curtain: Todrick Hall

2017
×
★★★★
Edit this entry  
02
God's Own Country

God's Own Country

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Beyond Repair

Beyond Repair

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
31
Estranged

Estranged

×
★★★★
Edit this entry  
30
An Abundance of Purple

An Abundance of Purple

2020
×
Edit this entry  
29
Eddie Murphy: Delirious

Eddie Murphy: Delirious

1983
×
★★★★
Edit this entry  
28
Dear Ex

Dear Ex

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Always Amber

Always Amber

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Imperial Dreams

Imperial Dreams

2014
×
★★★★
Edit this entry  
25
Loev

Loev

2015
×
★★★
Edit this entry  
25
Stranger by the Lake

Stranger by the Lake

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
24
I Am Jonas

I Am Jonas

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
24
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
★★★★
Edit this entry  
23
Brent Morin: I'm Brent Morin

Brent Morin: I'm Brent Morin

2015
×
★★★
Edit this entry  
23
The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story

The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Nowhere Man

Nowhere Man

×
★★★
Edit this entry  
22
DHARMA

DHARMA

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Chris D'Elia: No Pain

Chris D'Elia: No Pain

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
Chris D'Elia: Man on Fire

Chris D'Elia: Man on Fire

2017
×
★★★★
Edit this entry  
21
Chris D'Elia: Incorrigible

Chris D'Elia: Incorrigible

2015
×
★★
Edit this entry  
21
Straight Up

Straight Up

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
21
Jack Whitehall: I'm Only Joking

Jack Whitehall: I'm Only Joking

2020
×
★★★★
Edit this entry  
20
Aron Flam: Kejsaren är naken

Aron Flam: Kejsaren är naken

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
Aron Flam: Kön

Aron Flam: Kön

2016
×
★★
Edit this entry  
20
Carl Stanley: Ärligt talat

Carl Stanley: Ärligt talat

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
Straight Up

Straight Up

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Jack Whitehall: Christmas with my Father

Jack Whitehall: Christmas with my Father

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Memphis

Memphis

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
20
The Pig from Turkey

The Pig from Turkey

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Mark Normand: Out To Lunch

Mark Normand: Out To Lunch

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Kenny Sebastian: The Most Interesting Person in the Room

Kenny Sebastian: The Most Interesting Person in the Room

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Jack Whitehall: At Large

Jack Whitehall: At Large

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
19
The Boat People

The Boat People

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
19
SHRAPNEL

SHRAPNEL

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Styx & Stonez

Styx & Stonez

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Aquaphobia

Aquaphobia

2020
×
★★★★
Edit this entry  
19
Neither Here Nor There

Neither Here Nor There

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Gardenia's Natural Life

Gardenia's Natural Life

2020
×
★★★
Edit this entry