• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Halloween Kills

  • Malignant

  • Twenty Something

  • Nona

  • Vacation Friends

  • Reminiscence

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★½

  • Murder!

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Borat: VHS Cassette

  • F9

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Star Wars Biomes

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • 22 vs. Earth

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★

  • Willy's Wonderland

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • Dancing with the Cars

  • Cookie Num Num

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • To Fitness and Beyond

    ★★★★★

  • Dory Finding

  • Unparalleled Parking

  • Soul of the City

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Burrow

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Black Beauty

    ★★★★★

  • Happiest Season

  • Canvas

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Tremors: Shrieker Island

  • Soul

    ★★★★★

  • Freaky

    ★★

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • A White Horse

    ★★★★★

  • Girl

  • This Is Paris

  • Come True

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The New Mutants

    ★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • An American Pickle

    ★★

  • Useless