zanichellx has logged 12 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
21
Dangerous Lies

Dangerous Lies

2020
×
½
Edit this entry  
28
Lost Bullet

Lost Bullet

2020
×
★★½
Edit this entry  
16
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
Read the review Edit this entry  
27
Gone Girl

Gone Girl

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Everything, Everything

Everything, Everything

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Split

Split

2016
×
★★★½
Edit this entry  
12
Split

Split

2016
×
★★★½
Edit this entry  
11
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
11
The Perfection

The Perfection

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
10
When We First Met

When We First Met

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry