Sort by

YourMovieSucksDOTorg Unofficial has logged 436 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
Edit this entry  
20
Supergirl

Supergirl

1984
×
Edit this entry  
18
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★
Edit this entry  
18
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
O Night Divine

O Night Divine

2021
×
★★½
Edit this entry  
17
C'mon C'mon

C'mon C'mon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
16
Ernie Biscuit

Ernie Biscuit

2015
×
★★½
Edit this entry  
16
Harvie Krumpet

Harvie Krumpet

2003
×
★★★½
Edit this entry  
12
Tsukiji Wonderland

Tsukiji Wonderland

2016
×
★★★
Edit this entry  
12
I Am a Hero

I Am a Hero

2015
×
★★½
Edit this entry  
12
Hooligan Sparrow

Hooligan Sparrow

2016
×
★★★½
Edit this entry  
12
Homo Sapiens

Homo Sapiens

2016
×
★★★½
Edit this entry  
10
Harmonium

Harmonium

2016
×
★★★½
Edit this entry  
10
Goodbye Berlin

Goodbye Berlin

2016
×
★★½
Edit this entry  
10
Frantz

Frantz

2016
×
★★½
Edit this entry  
10
The Bunker

The Bunker

2015
×
★★½
Edit this entry  
10
Dangal

Dangal

2016
×
★★½
Edit this entry  
10
By the Time It Gets Dark

By the Time It Gets Dark

2016
×
★★½
Edit this entry  
09
Behemoth

Behemoth

2015
×
★★½
Edit this entry  
09
Assassination

Assassination

2015
×
★★½
Edit this entry  
09
Transpecos

Transpecos

2016
×
★★½
Edit this entry  
08
Satantango

Satantango

1994
×
★★½
Edit this entry  
04
The Desperate Hour

The Desperate Hour

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Wolf

Wolf

2021
×
Read the review Edit this entry  
04
Drive My Car

Drive My Car

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Red Notice

Red Notice

2021
×
★½
Edit this entry  
19
Possession

Possession

1981
×
★★★★½
Edit this entry  
19
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★★
Edit this entry  
19
Eagle Eye

Eagle Eye

2008
×
Read the review Edit this entry  
16
Titane

Titane

2021
×
★★★★
Edit this entry  
12
Digital Video Editing with Adobe Premiere Pro: The Real-World Guide to Set Up and Workflow

Digital Video Editing with Adobe Premiere Pro: The Real-World Guide to Set Up and Workflow

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Eternals

Eternals

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Spencer

Spencer

2021
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Man with the 7 Second Memory

The Man with the 7 Second Memory

2005
×
★★★
Edit this entry  
06
A Cop Movie

A Cop Movie

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Edit this entry  
29
Dune

Dune

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Big Trouble in Little China

Big Trouble in Little China

1986
×
★★
Edit this entry  
23
Escape from Mogadishu

Escape from Mogadishu

2021
×
★★
Edit this entry  
18
Final Destination 5

Final Destination 5

2011
×
★½
Edit this entry  
16
The Final Destination

The Final Destination

2009
×
Edit this entry  
15
Final Destination 3

Final Destination 3

2006
×
★½
Edit this entry  
13
Abduction

Abduction

2011
×
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Edit this entry  
09
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★½
Edit this entry  
09
Final Destination 2

Final Destination 2

2003
×
★★
Edit this entry  
08
Final Destination

Final Destination

2000
×
★★
Edit this entry  
08
Good Taste Made Bad Taste

Good Taste Made Bad Taste

1988
×
★★★½
Edit this entry