• Raw

    ★★★

  • A Tale of Two Sisters

    ★★★

  • Monsters vs Aliens

    ★★½

  • Live Free or Die Hard

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★½

  • Jackie Brown

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★

  • District B13

    ★★½

  • Succubus

  • Apostle

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • First Reformed

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • Q

    ★½

  • Piranha II: The Spawning

    ★½

  • Snatch

    ★★★