• Malignant

    ★★★½

  • 9/11: Inside the President's War Room

    ★★★★★

  • Sweet Pecan Summer

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Cloned

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Star Wars Biomes

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Breakfast

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★½

  • The Doll

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Mank

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • The Stunt Double

    ★★★½

  • The Missing Pizza

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★½

  • Hamilton

    ★★★½

  • Greyhound

    ★★★

  • Scoob!

    ★★

  • Dude Perfect: Backstage Pass

    ★★★½

  • The Disney Family Singalong: Volume II

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • The Disney Family Singalong

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Star Wars Collection

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • Bombshell

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★★