• Borat Subsequent Moviefilm

  • Run

    ★★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • His House

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Platform

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★★★

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Paddleton

    ★★★★★

  • Knock Down the House

    ★★★½

  • High Flying Bird

    ★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • Polar

    ★★

  • IO

    ★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • THE WIZRD

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Make Us Dream

    ★★★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Derren Brown: Sacrifice

    ★★★★½

  • Venom

    ★★★

  • The Land of Steady Habits

    ★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Cam

    ★★★½

  • The Domestics

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Calibre

    ★★★½

  • Ideal Home

    ★★★

  • Purl

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Black Sheep

    ★★★★

  • Behind the Curve

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Little Pyongyang

    ★★★½

  • The Breaker Upperers

    ★★★

  • Upgrade

    ★★★★½

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Bacchus

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Searching

    ★★★★★

  • Zion

    ★★★½