• The Guilty

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Cutting Edge

    ★★★★

  • Isi & Ossi

    ★★½

  • For Izzy

    ★★½

  • Trust

    ★★★★½

  • County Lines

    ★★★★

  • 303

    ★★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Jonathan

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • The Turncoat

    ★★★½

  • Emerald Green

    ★★

  • Sapphire Blue

    ★★

  • Ruby Red

    ★★

  • CODA

    ★★★★

  • Dream Factory

    ★★★½

  • What We Wanted

    ★★★