• Spider-Man: Far from Home

    ★★★★½

  • The Pacifier

    ★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • The Green Inferno

    ★★★★

  • The BFG

    ★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★

  • Twilight

    ★½

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★½

  • The Strangers: Prey at Night

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Iron Man

    ★★★

  • Alex Strangelove

    ★★★½