wormwould has logged 143 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Slingshot Cops

Slingshot Cops

2016
×
★★★★
Edit this entry  
26
Evil Bong 777

Evil Bong 777

2018
×
★★
Edit this entry  
25
Xmas 1986

Xmas 1986

1986
×
Edit this entry  
23
Disembodied

Disembodied

1998
×
★★★★
Edit this entry  
19
Unseen Evil 2

Unseen Evil 2

2004
×
★★½
Edit this entry  
17
Tiki

Tiki

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Psychon Invaders

Psychon Invaders

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hell's Highway

Hell's Highway

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Eyes of the Werewolf

Eyes of the Werewolf

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Muckman

Muckman

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Druid Gladiator Clone

Druid Gladiator Clone

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Dark Sleep

The Dark Sleep

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Lost in the Thinking

Lost in the Thinking

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Beyond Lemuria

Beyond Lemuria

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Lumber vs. Jack

Lumber vs. Jack

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Puppet Master vs Demonic Toys

Puppet Master vs Demonic Toys

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Outpost Earth

Outpost Earth

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
QT World: Fearless I Am

QT World: Fearless I Am

×
★★★★½
Edit this entry  
28
Malice: Emergence

Malice: Emergence

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
Malice: Origin

Malice: Origin

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Malice: Metamorphosis

Malice: Metamorphosis

2014
×
★★★½
Edit this entry  
26
ThanksKilling

ThanksKilling

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Nemesis 5: The New Model

Nemesis 5: The New Model

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Seedling

The Seedling

2005
×
★★½
Edit this entry  
23
Future World: City of Mass Destruction

Future World: City of Mass Destruction

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Unexpected Race

The Unexpected Race

2003
×
★★★★
Edit this entry  
18
Swamp Ape

Swamp Ape

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Josh Kirby... Time Warrior: Trapped on Toyworld

Josh Kirby... Time Warrior: Trapped on Toyworld

1995
×
★★★
Edit this entry  
14
Nemesis 4: Death Angel

Nemesis 4: Death Angel

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Nemesis 3: Time Lapse

Nemesis 3: Time Lapse

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Nemesis 2: Nebula

Nemesis 2: Nebula

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Galaxy Lords

Galaxy Lords

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
The Wacky Adventures of Ronald McDonald: Scared Silly

The Wacky Adventures of Ronald McDonald: Scared Silly

1998
×
Edit this entry  
30
Microwave Massacre

Microwave Massacre

1979
×
★★★★
Edit this entry  
30
Frankenstein and Me

Frankenstein and Me

1996
×
★★★½
Edit this entry  
26
GetEven

GetEven

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Amityville Island

Amityville Island

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Fangoria's Weekend of Horrors

Fangoria's Weekend of Horrors

1986
×
Edit this entry  
19
House

House

1985
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
From a Whisper to a Scream

From a Whisper to a Scream

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Night of the Demons

Night of the Demons

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Death Bed: The Bed That Eats

Death Bed: The Bed That Eats

1977
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Eaten Alive

Eaten Alive

1976
×
★★★★
Edit this entry  
23
Angel in The Dark

Angel in The Dark

1991
×
★★★
Edit this entry  
23
Vicious Lips

Vicious Lips

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Beastmaster

The Beastmaster

1982
×
★★★½
Edit this entry  
17
Night of the Demon

Night of the Demon

1980
×
★★★★
Edit this entry  
16
Haseena Atom Bomb

Haseena Atom Bomb

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Death Metal Zombies

Death Metal Zombies

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
RoboWoman

RoboWoman

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry