Will has logged 21 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Beach Bum

The Beach Bum

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
Waiting for the Punchline

Waiting for the Punchline

2019
×
★★★½
Edit this entry  
23
Us

Us

2019
×
★★★★
Edit this entry  
21
Climax

Climax

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★½
Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Sucker of Souls

Love, Death & Robots: Sucker of Souls

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: Suits

Love, Death & Robots: Suits

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love, Death & Robots: The Witness

Love, Death & Robots: The Witness

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Slither

Slither

2006
×
★★★
Edit this entry  
17
Mayhem

Mayhem

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
The Host

The Host

2006
×
★★★★
Edit this entry  
16
Love, Death & Robots: Three Robots

Love, Death & Robots: Three Robots

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★
Edit this entry  
11
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
Edit this entry  
10
Incendies

Incendies

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Sexy Beast

Sexy Beast

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★★
Edit this entry  
04
Lethal Weapon

Lethal Weapon

1987
×
★★★½
Edit this entry  
02
Arctic

Arctic

2018
×
★★★½
Edit this entry