• WandaVision

    ★★★★★

  • The Tree of Life

  • Melancholia

    ★½

  • Scream 3

    ★★★½

  • Gremlins

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: The Movie

    ★★½

  • I Still Know What You Did Last Summer

    ★★★

  • I Know What You Did Last Summer

    ★★★½

  • Atlantis: The Lost Empire

    ★★★★

  • Titan A.E.

    ★★★★

  • The Waterboy

    ★★★½

  • Snakes on a Plane

    ★★★

  • Léon: The Professional

    ★★★★★

  • Black Christmas

    ½

  • The House That Jack Built

    ½

  • Old

    ½

  • Meet the Spartans

    ½

  • The Aristocats

    ★★★½