• Don't Look Up

    ★★★★½

  • A Christmas Number One

    ★★★

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Deadly Cuts

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★★

  • Respect

    ★★★★

  • Beckett

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Stillwater

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Death in Texas

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★½

  • Naked Singularity

    ★★½

  • Voyagers

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Every Breath You Take

    ★★★½

  • Shoplifters of the World

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • TINA

    ★★★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★★½

  • Creation Stories

    ★★★½

  • Silk Road

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Land

    ★★★★

  • Breaking News in Yuba County

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★★

  • News of the World

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • The Dry

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Echo Boomers

    ★★★

  • The Comeback Trail

    ★★★

  • Finding Jack Charlton

    ★★★★½

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★

  • Friendsgiving

    ★★½

  • Pixie

    ★★★½

  • Drunk Bus

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★

  • Little Fish

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★★½