• The Half of It

    ★★★

  • The House Bunny

    ½

  • Think Like a Man

    ★★

  • Definitely, Maybe

    ★★★

  • Last Holiday

    ★★★★

  • This Mountain Life

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ½

  • The Ugly Truth

    ★★★½

  • Freddy vs. Jason

    ★½

  • Candyman

    ★★½

  • Cyrus

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Here Comes the Boom

    ★★★★

  • Blades of Glory

    ★★★

  • Life As We Know It

    ★★★

  • Jack and Jill

    ★½

  • A Thousand Words

    ★★½

  • Knock Knock

    ★½