• Muppets Haunted Mansion

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Akakiri

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★½

  • The Elder

    ★★★½

  • T0-B1

    ★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★½

  • The Duel

    ★★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★

  • Squid Game

    ★★

  • Schumacher

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

  • Kate

    ½

  • Rookie

    ★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • Candyman

    ★½

  • Irradiation

    ★★★★

  • Reminiscence

  • Sweet Girl

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • Vivo

    ★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Jolt

    ★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Till Death

    ★½

  • The Boss Baby: Family Business

    ★½

  • America: The Motion Picture

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Skater Girl

    ★★

  • Infinite

    ½

  • Loki

    ★★★★½

  • The Forgotten Battle

    ★★★½

  • Rurouni Kenshin: The Beginning

    ★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • Dynamo Dream: Salad Mug

    ★★★★½

  • F9

    ½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Ferry

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

  • Star Wars Biomes

    ★★

  • Yasuke

    ★★★½

  • Stowaway

    ★½

  • Wrath of Man

    ★★★½