ava 🏚 has logged 10 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★
Edit this entry  
14
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★½
Edit this entry  
30
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
K-12

K-12

2019
×
★★★★
Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Edit this entry  
18
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Edit this entry