Waldo has logged 18 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Lenny

Lenny

1974
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
7 Days in Entebbe

7 Days in Entebbe

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Blood and Diamonds

Blood and Diamonds

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Cold Hell

Cold Hell

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Small Town Crime

Small Town Crime

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ravenous

Ravenous

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Death Note

Death Note

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Confessions of a Police Captain

Confessions of a Police Captain

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Strangers: Prey at Night

The Strangers: Prey at Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bad Day for the Cut

Bad Day for the Cut

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
24 Hours to Live

24 Hours to Live

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Road to Wellville

The Road to Wellville

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Waco

Waco

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Red Sparrow

Red Sparrow

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Death Wish

Death Wish

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry