• Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★★½

  • Raging Fire

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★★

  • A Ghost Waits

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Dune

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½