• Creep 2

    ★★★★

  • Elliot

    ★★★★

  • Sauce

    ★★★★

  • A Night at the Garden

    ★★★½

  • The Death of Stalin

    ★★★★

  • 12 Bar Blues

    ★★★★½

  • It

    ★★★½

  • Fear & Shame

    ★★★★

  • The Emoji Movie

  • PWG: Pushin Forward Back

  • Wish Upon

    ★½

  • Have Heart

    ★★★½

  • Good Time

    ★★★★★

  • Wonder Woman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Joey Janela's Spring Break

  • PWG: Nice Boys (Don't Play Rock and Roll)

  • The Boss Baby

  • No Good Deed

  • Logan

    ★★★★½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★½

  • Brigsby Bear

    ★★★½

  • Please Tell Me! Galko-chan OAD: Is Summer Vacation Real?

    ★★★½

  • A Ghost Story

    ★★★½

  • Thoroughbreds

    ★★★★★

  • Ingrid Goes West

    ★★★½

  • The Art Deco Story

    ★★★★

  • PWG: Mystery Vortex IV

  • Lovestreams

    ★★★

  • Moana

    ★★★★

  • Becky Prim

    ★★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★½

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★½

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★

  • Split

    ★★★½

  • Free Fire

    ★★★

  • PWG: 2016 Battle of Los Angeles - Stage One

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★½

  • Scooby-Doo! and WWE: Curse of the Speed Demon

  • The Final Deletion

    ★★★★★

  • Star Trek Beyond

    ★★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Colossal

    ★★★★

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • Lost in Time

    ★★★½

  • Beyond the Gates

    ★★½

  • HYPER-REALITY

    ★★★½

  • Raw

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Pickle

    ★★★★

  • Tower

    ★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★★

  • Gods of Egypt

    ½

  • Deadpool

    ★★★

  • Holy Hell

    ★★★★

  • Swiss Army Man

    ★★★★★

  • Wiener-Dog

    ½

  • Please Tell Me! Galko-chan

  • Treasure Hunter

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

  • My Scientology Movie

    ★★½

  • The Witness

    ★★★½

  • #artoffline

    ★★½

  • Hotel Transylvania 2

    ★★★

  • Portal to Hell!!!

    ★★★½

  • Hardcore Henry

    ★★★½

  • PWG: 2015 Battle of Los Angeles - Final Stage