• Seance

    ★★★½

  • Petey Wheatstraw

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★½

  • The Skull

    ★★★

  • The Boy Behind the Door

    ★★

  • Marronnier

  • Gamera: Guardian of the Universe

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★★

  • The Beast Must Die

    ★★½

  • Terror Train

    ★★★

  • Night of the Living Dead

    ★★★★

  • The Devil Rides Out

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Vampyr

    ★★★

  • Deadly Blessing

    ★★½

  • Night Train to Terror

    ★★★½

  • Inseminoid

  • The Brood

    ★★★★