• Highlander II: The Quickening

    ★★★★

  • Body Melt

    ★★★★

  • Finch

    ★★★

  • Highlander

    ★★★★½

  • In All Innocence

    ★★★★

  • Bacurau

    ★★★★

  • The Innkeepers

    ★★★

  • Theevan

    ★★★★

  • I Never Left the White Room

    ★★★★½

  • Jersey Boys

    ★★★★

  • F9

    ★★★★

  • Portrait of a Young Girl at the End of the '60s in Brussels

    ★★★★½

  • Need for Speed

    ★★★

  • Body Puzzle

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Untitled

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★★

  • Night of the Creeps

    ★★★★½