Versace_Cologne has logged 22 entries for films during April 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Cuck

Cuck

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Keep Cool

Keep Cool

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Craters

Craters

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lady Assassin

The Lady Assassin

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

Silent Night, Deadly Night III: Better Watch Out!

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Two-Lane Blacktop

Two-Lane Blacktop

1971
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Knock Off

Knock Off

1998
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
She Dies Tomorrow

She Dies Tomorrow

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Old Dark House

The Old Dark House

1932
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Dracula

Dracula

1958
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Momentum

Momentum

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Cradle 2 the Grave

Cradle 2 the Grave

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Electric Dragon 80.000 V

Electric Dragon 80.000 V

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Ashes of Time

Ashes of Time

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Holy Flame of the Martial World

Holy Flame of the Martial World

1983
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Act of Seeing with One's Own Eyes

The Act of Seeing with One's Own Eyes

1972
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dead or Alive

Dead or Alive

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Crying Freeman

Crying Freeman

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Dobermann

Dobermann

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry