• Nitram

    ★★★★

  • Afterlife of the Party

  • Kate

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • LuLaRich

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★½

  • National Treasure

    ★★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★★

  • Karen

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Lady Vanishes

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★½

  • Vacation Friends

    ★★

  • Rebecca

    ★★★½