Sort by

Buddy has logged 19 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Edit this entry  
31
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
The Lady Vanishes

The Lady Vanishes

1938
×
★★★★
Edit this entry  
30
Rebecca

Rebecca

1940
×
★★★½
Edit this entry  
29
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★★
Edit this entry  
26
Candyman

Candyman

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Censor

Censor

2021
×
★★½
Edit this entry  
22
Annette

Annette

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★½
Edit this entry  
12
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The True Cost

The True Cost

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Val

Val

2021
×
★★★★
Edit this entry  
08
Once Upon a Time in the West

Once Upon a Time in the West

1968
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Girl Next Door

The Girl Next Door

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
Disturbia

Disturbia

2007
×
★★★★
Edit this entry  
02
Lady in the Water

Lady in the Water

2006
×
★★
Edit this entry  
01
The Village

The Village

2004
×
★★★
Edit this entry  
01
The Happening

The Happening

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry