Sort by

Buddy has logged 25 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Old

Old

2021
×
★★
Edit this entry  
31
Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Snake Eyes: G.I. Joe Origins

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Plan B

Plan B

2021
×
★★★½
Edit this entry  
27
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Antichrist

Antichrist

2009
×
★★★½
Edit this entry  
25
Jolt

Jolt

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Zola

Zola

2020
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Forever Purge

The Forever Purge

2021
×
★★½
Edit this entry  
21
Bedazzled

Bedazzled

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★
Edit this entry  
19
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★
Edit this entry  
18
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★½
Edit this entry  
17
Pig

Pig

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Gunpowder Milkshake

Gunpowder Milkshake

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ran

Ran

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★½
Edit this entry  
07
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Escape Room: Tournament of Champions

Escape Room: Tournament of Champions

2021
×
★★½
Edit this entry  
04
Werewolves Within

Werewolves Within

2021
×
★★★½
Edit this entry  
03
Till Death

Till Death

2021
×
★★★
Edit this entry  
03
False Positive

False Positive

2021
×
★★★
Edit this entry  
02
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★½
Edit this entry