v has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Maurice

Maurice

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Sympathy for Mr. Vengeance

Sympathy for Mr. Vengeance

2002
×
★★★
Edit this entry  
24
Biutiful

Biutiful

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

2021
×
★★½
Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
12
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Long Day Closes

The Long Day Closes

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Edit this entry  
05
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Land

Land

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry