Tais Nøhr has logged 13 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Lost World: Jurassic Park

The Lost World: Jurassic Park

1997
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Outland

Outland

1981
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Moonlight

Moonlight

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Dune

Dune

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Universal Soldier

Universal Soldier

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Crawl

Crawl

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Van Helsing

Van Helsing

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
A Sun

A Sun

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Fantastic Fungi

Fantastic Fungi

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry