Tais Nøhr has logged 13 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Wind River

Wind River

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Justice League: Throne of Atlantis

Justice League: Throne of Atlantis

2015
×
★★★
Edit this entry  
21
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
L.A. Confidential

L.A. Confidential

1997
×
★★★★
Edit this entry  
19
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
There Will Be Blood

There Will Be Blood

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Aquaman

Aquaman

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Batman

Batman

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Widows

Widows

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry