• Jennifer's Body

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Nana

    ★★★★★

  • Mustang

    ★★★★★

  • Purple Rain

    ★★★

  • Guava Island

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Sin City: A Dame to Kill For

    ★★

  • Fame

    ★★★

  • Cherry Bomb: The Documentary

    ★★★★

  • Class

    ★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Assassination Nation

    ★★★

  • Legally Blonde

    ★★★

  • 24 Hour Party People

    ★★★★

  • Whatever It Takes

  • What Happened, Miss Simone?

    ★★★

  • Tokyo Godfathers

    ★★★