• Jonatan Spang: Typical

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • Jacob Taarnhøj - Comedy Special

    ★★★½

  • Thomas Hartmann - Kærlighed

    ★★★½

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • Christian Fuhlendorff: Går Over i Historien - Del 1

    ★★★

  • Mikkel Klint Thorius: Hvid Skyld

    ★★★

  • Martin Nørgaard: Indebrændt

    ★★★½

  • Lasse Rimmer: Kæpheste

    ★★½

  • Michael Schøt: Ulykkeligt Vidende

    ★★★

  • Mick Øgendahl: FEST

    ★★★½

  • Carsten Bang: Alter Ego

    ★★★½

  • The Boss Baby

    ★★★

  • Anders Matthesen: Shhh

    ★★★★

  • The Reunion 3: Baptism

    ★★½

  • Det Dystre Skæg

    ★★★½

  • Finding Dory

    ★★½

  • The Angry Birds Movie

    ★★½

  • Zootopia

    ★★★

  • Jonatan Spangs Danmark

    ★★★½

  • Tobias Dybvad: Er det ikke dig fra Dybvad?

    ★★★

  • Klown Forever

    ★★½

  • Torben Chris: Jydelogik

    ★★★

  • Sleeping with Other People

    ★★★

  • Christian Fuhlendorff : To make a short story long

    ★★★½

  • Elias Ehlers - Helt Perfekt

    ★★★

  • Jonatan Spangs Wedding

    ★★★½

  • Horrible Bosses 2

    ★★★½

  • Dumb and Dumber To

    ★★★

  • Frank Hvam - Inappropriate

    ★★★★

  • Blended

    ★★★

  • Martin Nørgaard: En Time på Huset

    ★★½

  • The Reunion 2: The Funeral

    ★★★

  • Tobias Dybvad: Sjov Mand - Klam Personlighed

    ★★★

  • Grown Ups 2

    ★★★

  • Christian Fuhlendorff - Outstanding

    ★★★★

  • Casper & Frank: Nu som mennesker

    ★★½

  • Almost Perfect

  • Men's Room

    ★★★★

  • Hotel Transylvania

    ★★½

  • Ted

    ★★½

  • American Reunion

    ★★½

  • Park Road - the Movie

    ★★★

  • Carsten Bang: Plukker Kameler

    ★★½

  • Rune Klan: Det Blå Show

    ★★★

  • The Reunion

    ★★★

  • Thomas Hartmann: Science Faction

    ★★★

  • Uffe Holm: Uforbederlig?

    ★★★

  • Johnny English Reborn

    ★★★

  • The Change-Up

  • Friends with Benefits

    ★★★

  • Horrible Bosses

    ★★★½

  • Mr. Popper's Penguins

    ★★½

  • Bad Teacher

    ★★★

  • Javob Wilson - Live Comedy Zoo

    ★★★½

  • Brian Mørk: Mørk

    ★★★½

  • Rango

    ★★★

  • Livet i Nødsporet

    ★★½

  • All for One

    ★★★

  • Just Go with It

    ★★★

  • Klown

    ★★★

  • Due Date

    ★★★

  • Frank Hvam Live 09

    ★★★½

  • Olsen Gang Gets Polished

    ★★½

  • Bytte Bytte Købmand

    ★★★½

  • Despicable Me

    ★★½

  • Toy Story 3

    ★★★

  • Hot Tub Time Machine

    ★★★

  • Therapy

    ★★½

  • Mick Øgendahl's Propaganda

    ★★★

  • The Christmas Party

    ★★½

  • Anders Matthesen ... Vender Tilbage

    ★★★★