• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Wonder Woman 1984

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★½

  • Scoob!

  • Sonic the Hedgehog

  • Bad Boys for Life

  • Star Wars Collection

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Frozen II

    ★★

  • 2019 NBA Champions: Toronto Raptors

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Hustlers

  • The Two Popes

    ★★½

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

  • Ad Astra

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far from Home

  • Gaza Fights for Freedom

  • Parasite

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Knock Down the House

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Fyre

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Aquaman

    ★★★★

  • Venom

  • Smallfoot

  • Halloween

  • The Predator

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • First Man

  • The First Purge

    ★★★

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Love, Simon

    ★★★½

  • The Cloverfield Paradox

  • Black Panther

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Jigsaw

  • Justice League

  • Blade Runner 2049

    ★★★★★

  • It

  • Logan Lucky

    ★★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • Girls Trip

  • Good Time

    ★★★★

  • Cars 3

  • Wonder Woman

    ★★★

  • Get Me Roger Stone

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • Goon: Last of the Enforcers

  • The Disaster Artist

  • Logan

  • The Little Hours