• I Want to Eat Your Pancreas

    ★★★★★

  • The Girl Who Leapt Through Time

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Belle

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Death to 2021

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½