trinity has logged 13 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Spree

Spree

2020
×
★★★
Edit this entry  
28
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Titane

Titane

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Censor

Censor

2021
×
★★½
Edit this entry  
23
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Amélie

Amélie

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Cable Guy

The Cable Guy

1996
×
★★½
Edit this entry  
05
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Arbor

The Arbor

2010
×
★★★★
Edit this entry  
01
Halloween

Halloween

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry