Antonio has logged 23 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Over the Hedge

Over the Hedge

2006
×
★★★
Edit this entry  
26
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Ocean's Twelve

Ocean's Twelve

2004
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Raising Arizona

Raising Arizona

1987
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Sorcerer's Apprentice

The Sorcerer's Apprentice

2010
×
★★★½
Edit this entry  
18
Beasts of the Southern Wild

Beasts of the Southern Wild

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Bringing Out the Dead

Bringing Out the Dead

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Jackass Presents: Bad Grandpa

Jackass Presents: Bad Grandpa

2013
×
★★★½
Edit this entry  
13
Man of Steel

Man of Steel

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
To Sleep with Anger

To Sleep with Anger

1990
×
★★★½
Edit this entry  
11
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jackass 3.5

Jackass 3.5

2011
×
Edit this entry  
09
Jackass 3D

Jackass 3D

2010
×
Edit this entry  
08
Impractical Jokers: The Movie

Impractical Jokers: The Movie

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
Edit this entry  
08
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
G-Force

G-Force

2009
×
★★½
Edit this entry  
03
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
Read prior review Edit this entry  
02
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

Batman: The Dark Knight Returns, Part 2

2013
×
★★★★
Edit this entry  
01
Brother Bear

Brother Bear

2003
×
★★★½
Edit this entry