TommyTheDude has logged 25 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
SAI_________________________LOR/2020

SAI_________________________LOR/2020

2020
×
Edit this entry  
27
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Last Case

The Last Case

2020
×
Read the review Edit this entry  
24
Holes

Holes

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cuties

Cuties

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Tammy and the T-Rex

Tammy and the T-Rex

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Battle Angel

Battle Angel

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Jawbreaker

Jawbreaker

1999
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Digging Up the Marrow

Digging Up the Marrow

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Host

Host

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Mandy

Mandy

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Stepford Wives

The Stepford Wives

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Showtime

Showtime

2020
×
Read the review Edit this entry  
05
A Terrible Night

A Terrible Night

1896
×
Read the review Edit this entry  
05
Blood Quantum

Blood Quantum

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Tenet

Tenet

2020
×
★½
Read the review Edit this entry