• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • VHS 94

    ★★

  • Kate

    ★½

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Malignant

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

  • Untold: Malice at the Palace

  • Free Guy

    ★★

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

  • Titane

    ★★★★½

  • The Medium

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Willopenn Drive

    ★★★

  • Ride or Die

    ★★★★

  • The Power

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Sentinelle

    ★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • Red Dot

    ★★

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Below Zero

    ★★½

  • Censor

    ★★★

  • Malcolm & Marie

  • Transfigure

  • The Dig

    ★★½

  • Music

    ½

  • Locked Down

  • The White Tiger

    ★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • A Recipe for Seduction

  • Happiest Season

    ★★★

  • A Family

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★½

  • Mank

    ★★

  • Come Play

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★