• Super Mario Bros.

  • Spider-Man: No Way Home

  • Eternals

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★★

  • The Twins

    ★★★★½

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★½

  • The Duel

    ★★★★

  • 9/21/21

    ★★★★★

  • Golden Hour

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★½

  • In the Heights

  • Cruella

    ★★★★

  • B. O. B.

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★½

  • Long Toast

  • Sundown

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • First Cow: A Place in This World

    ★★★★

  • The Box Assassin

    ★★★★

  • Rick et Morty vs Genocider

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Twins in Paradise

    ★★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • Myth: A Frozen Tale

    ★★★

  • Rhubarb

    ★★½

  • The Willoughbys

    ★★★½

  • Suicide in Suburbia

    ★★★★

  • The Weeknd: After Hours

  • Vacation Fun

    ★★★★

  • Onward

    ★★★★½

  • Making a Murder

  • Lamp Life

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Awesome Planet

    ★★★★

  • Loop

    ★★★★

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Wind

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Lupin III: The First

    ★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Catscape

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★½

  • Abominable

    ★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • First Cow

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Float

    ★★★★★

  • The Race

    ★★★

  • Lightning in a Bottle

    ★★★★