Tiago has logged 21 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball Super: Broly

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Glass

Glass

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Beautiful Boy

Beautiful Boy

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Wife

The Wife

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Wildlife

Wildlife

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Haunted Hospital: Heilstatten

Haunted Hospital: Heilstatten

2018
×
Read the review Edit this entry  
02
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
mid90s

mid90s

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
First Reformed

First Reformed

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry