• Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Till Death

    ★★★★

  • America: The Motion Picture

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Good on Paper

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Awake

    ★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★★

  • Lisey's Story

  • Plan B

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Solos

    ★★★★

  • Creating an Army of the Dead

  • Seance

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Sasquatch

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • Erica Rhodes: La Vie en Rhodes

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Sam & Mattie Make A Zombie Movie

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★

  • SAS: Red Notice

    ★★★½

  • kid 90

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Son

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • Bliss

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★½

  • Death to 2020

  • News of the World

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • A Creepshow Holiday Special

  • The Stand

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • A Recipe for Seduction

  • The Midnight Sky

  • Macho: The Hector Camacho Story

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

  • Monster Hunter

    ★★