• Muhammad Ali

    ★★★★★

  • Schumacher

    ★★★½

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • Help

    ★★★★

  • The Iron Giant

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Jiro Dreams of Sushi

    ★★★★½

  • Dirty Work

    ★★★

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★

  • The Matrix Revolutions

    ★★★½

  • The Matrix Reloaded

    ★★★★

  • The Matrix

    ★★★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Rogue Nation

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Ghost Protocol

    ★★★★

  • Mission: Impossible III

    ★★★½

  • Munich

    ★★★★