• 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★★½

  • Eternals

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★

  • Magic Mike

    ★★★★

  • Magic Mike XXL

    ★★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Appropriate Behavior

    ★★★½

  • Kiss of the Rabbit God

    ★★★★

  • The New Mutants

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ½

  • Midnight in a Perfect World

    ★★

  • Jennifer's Body

    ★★★½

  • Mangrove

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★½

  • Yvonne Orji: Momma, I Made It!

    ★★★★

  • Eve's Bayou

    ★★★★