• Free Guy

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Black Widow

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★½

  • Bad Trip

  • Prisoners of the Ghostland

  • WandaVision

    ★★

  • Happiest Season

    ½

  • Love and Monsters

    ½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Project Power

    ½

  • Greyhound

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • TFW No GF

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • France Against the Robots

  • Inventing the Future

    ½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★

  • The Rabbit Hunters

    ★½

  • A Quiet Place Part II

  • Taxi!

    ★½

  • Stump the Guesser

    ★★★★

  • Onward

  • Fantasy Island

    ½

  • Promising Young Woman

    ★½

  • Zola

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • A Nasty Piece of Work

    ½

  • The Gentlemen

  • 1917

    ★★

  • Primal

  • Wasteland No. 2: Hardy, Hearty

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ½

  • The Irishman

    ★★½

  • In the Shadow of the Moon

    ½

  • Billy

    ★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • The Platform

    ★½

  • Joker

    ★★★

  • The Fanatic

    ★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Full Force

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The Wild Goose Lake

    ★★★★

  • The Unknown Saint

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Come to Daddy

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★½

  • I'm Just F*cking with You

  • The Dirt

    ½

  • The Art of Self-Defense

    ★½

  • Milton

    ★½

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Triple Frontier

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • The Wandering Earth

  • Down

    ½

  • Velvet Buzzsaw

    ★½

  • Polar

    ★★

  • Incapacitants the movie

    ★★★★

  • Glass

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • The Mule

    ★★★

  • Bird Box

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★