• Christine

    ★★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Frances Ha

    ★★★★½

  • Black Sabbath

    ★★½

  • They Live

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½

  • All About Me

    ★★★½

  • Last Night

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Rosemary's Baby

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do America

    ★★★½

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★★½

  • The Curious Case of Benjamin Button

    ★★★★

  • In Bruges

    ★★★★½