• The Voyeurs

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Habit

    ★★★½

  • The Protégé

    ★★½

  • Yakuza Princess

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Jolt

    ★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • We Need to Do Something

    ★★★½

  • Carnaval

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • Seance

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Ride or Die

    ★★★★

  • Pretty Boy Detective Club

    ★★★★½

  • Voyagers

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★★½

  • Me You Madness

  • Willy's Wonderland

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★★

  • In the Earth

    ★★★★

  • Censor

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★

  • Life in a Year

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★

  • Mank

    ★★★½

  • Tonkatsu DJ Agetaro

    ★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Burn the Witch

    ★★★½

  • Red Post on Escher Street

    ★★★★★

  • The Stylist

    ★★★★

  • The Swordsman

    ★★★½

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Genus Pan

    ★★★★½

  • The Return of Tragedy

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★★

  • The Human Voice

    ★★★½

  • Come True

    ★★★★

  • The Lonely 19:00

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • PVT Chat

    ★★★½