• Wolf

    ★★

  • An Inspector Calls

    ★★★½

  • Diana: The Musical

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Notes on a Scandal

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • The Holiday

    ★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★½

  • The Family Stone

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★