Cole has logged 19 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Self/less

Self/less

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Change-Up

The Change-Up

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Buried

Buried

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Venom

Venom

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Stuber

Stuber

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
American Made

American Made

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Million Ways to Die in the West

A Million Ways to Die in the West

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
X-Men

X-Men

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Coffee & Kareem

Coffee & Kareem

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Spenser Confidential

Spenser Confidential

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Zootopia

Zootopia

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Star Wars: The Rise of Skywalker

Star Wars: The Rise of Skywalker

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Onward

Onward

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry