• Red Notice

    ★★★

  • Night Teeth

    ★★½

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Cherry

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

  • Soul

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★½

  • The New Mutants

    ★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★

  • Desperados

    ★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Artemis Fowl

    ½

  • Scoob!

    ★★★

  • Coffee & Kareem

    ★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Playdate With Destiny

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★★

  • Onward

    ★★★★

  • Lamp Life

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Loop

  • Forky Asks a Question: What Is Reading?

  • Forky Asks a Question: What Is Cheese?

  • Forky Asks a Question: What Is a Pet?

  • Forky Asks a Question: What Is a Leader?

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • 6 Underground

    ★★★★

  • Forky Asks a Question: What Is Love?

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Forky Asks a Question: What Is Time?

  • Forky Asks a Question: What Is a Friend?

  • Forky Asks a Question: What Is Money?

  • Noelle

    ★★½

  • Marvel Studios: Expanding the Universe

  • Frozen II

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Hazbin Hotel

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Battle at Big Rock

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★