• Promare

    ★★★★

  • Something Different

    ★★★★

  • The Last Thing Mary Saw

    ★★

  • Scream

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Scream 4

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Scream 3

    ★★

  • The Departed

    ★★★★★

  • King Kong

    ★★★

  • Sex and the City 2

    ★★★★★

  • Normal People

    ★★★★

  • Public Enemies

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Austin Powers: International Man of Mystery

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Love and Death

    ★★★★