Tatiana has logged 44 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
10
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
10
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
The Terminal

The Terminal

2004
×
★★★★
Edit this entry  
10
You've Got Mail

You've Got Mail

1998
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Ya Veremos

Ya Veremos

2018
×
★★★½
Edit this entry  
09
Thunder Force

Thunder Force

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
Dad Wanted

Dad Wanted

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
05
Wild Child

Wild Child

2008
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
A Week Away

A Week Away

2021
×
★★
Edit this entry  
13
kid 90

kid 90

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Yes Day

Yes Day

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Ammonite

Ammonite

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
Elf

Elf

2003
×
Edit this entry  
09
Memories of a Teenager

Memories of a Teenager

2019
×
★★★★
Edit this entry  
09
East Side Sushi

East Side Sushi

2014
×
★★★★
Edit this entry  
07
Moxie

Moxie

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Ginny & Georgia - The Afterparty

Ginny & Georgia - The Afterparty

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Chariots of Fire

Chariots of Fire

1981
×
Edit this entry  
25
A Royal Christmas Ball

A Royal Christmas Ball

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★★½
Edit this entry  
24
Conan O'Brien Can't Stop

Conan O'Brien Can't Stop

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Gender Revolution: A Journey with Katie Couric

Gender Revolution: A Journey with Katie Couric

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
14
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★★
Edit this entry  
11
After We Collided

After We Collided

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
Squared Love

Squared Love

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Silent

Silent

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Fierce

Fierce

2020
×
★★★★
Edit this entry  
31
So My Grandma's a Lesbian!

So My Grandma's a Lesbian!

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Katie Price: Harvey and Me

Katie Price: Harvey and Me

×
★★★★★
Edit this entry  
24
What Would Sophia Loren Do?

What Would Sophia Loren Do?

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Creating The Queen's Gambit

Creating The Queen's Gambit

2021
×
★★★★
Edit this entry  
15
Picture Perfect Royal Christmas

Picture Perfect Royal Christmas

2019
×
Edit this entry  
12
My Blind Brother

My Blind Brother

2016
×
★★★★
Edit this entry  
10
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
03
The Life Ahead

The Life Ahead

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
02
3000

3000

2015
×
★★½
Edit this entry  
02
The Sunlit Night

The Sunlit Night

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
02
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Please Don't Eat the Daisies

Please Don't Eat the Daisies

1960
×
★★★★½
Edit this entry  
01
Ma Rainey's Black Bottom

Ma Rainey's Black Bottom

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★½
Edit this entry